Uchwyty na ścianę

Uchwyty ścienne BIG

Uchwyt flagowy BIG pozwala skutecznie eksponować flagi na fasadzie budynku. Uchwyt produkujemy w wersjach I, II i III ramiennych, ze stali ocynkowanej lub lakierowanych proszkowo

 

Uchwyty ścienne ALUCH

Uchwyt flagowy ALUCH przeznaczony jest do eksponowanie jednej flagi na fasadzie budynku. Wykonujemy go z wysokiej jakości aluminium i malujemy proszkowo na kolor: biały, kremowy, złoty lub czarny.

 

Uchwyty ścienne ROMB

Uchwyt flagowy ROMB pozwala skutecznie eksponować flagi na fasadzie budynku. Uchwyt produkujemy w wersjach I, II i III ramiennych, lakierowanych proszkowo na kolor: złoty lub czarny.

 

Uchwyty ścienne HERB

Uchwyt flagowy HERB charakteryzuje się masywną budową. Produkujemy go ze stali w wersjach I, II i III ramiennych. Uchwyt dwukrotnie malujemy, najpierw farbą, a później lakierem.

 

Uchwyty na ściany ocieplone styropianem

Uchwyt zaprojektowaliśmy specjalnie pod montaż na ściany ocieplone styropianem. Wykonujemy go z wysokiej jakości aluminium. Lakierujemy proszkowo na kolor: biały, kremowy, złoty lub czarny.

Uchwyty ścienne PCW

Uchwyt ścienny PCW proponujemy razem z metrowym masztem. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które mają flagę i potrzebują kompletny osprzęt do jej prezentacji na fasadzie budynku.

 

Uchwyty ścienne z masztem 150 cm

Uchwyt wraz z masztem to kompleksowy osprzęt  do prezentacji flagi na fasadzie budynku. W tej wersji proponujemy uchwyt z masztem 150 cm. Obie części wykonane są z wysokiej jakości aluminium.

 

Uchwyty ścienne z masztem 130 cm

Uchwyt oferujemy w zestawie z 130 cm masztem. Jest to kolejna, interesująca propozycja dla osób, które posiadają flagę i chcą ją w efektowny sposób zaprezentować na fasadzie budynku.