Maszty teleskopowe i Eko

Maszty teleskopowe i ekoMaszty teleskopowe i eko

DANE TECHNICZNE AKCESORIÓW DO MASZTÓW TELESKOPOWYCH I EKO

Maszty teleskopowe

Maszty teleskopowe
Maszty teleskopoweMaszty teleskopoweMaszty teleskopoweMaszty teleskopoweMaszty teleskopoweMaszty teleskopoweMaszty teleskopoweMaszty teleskopowe

Jeżeli chcesz w prosty sposób zmieniać miejsce eksponowania swojej flagi reklamowej – maszty teleskopowe to idealny wybór dla Ciebie.

 

Charakterystyka masztu:

przystosowany do użytku zewnętrznego i wewnętrznego

– łatwy w użyciu i transporcie dzięki możliwości składania

– produkowany w dwóch maksymalnych wysokościach: 430 cm i 580 cm

– długość masztu złożonego do transportu to: 190 cm

– maszt posiada system rozprężający umożliwiający płynną regulację długości wysuwanych rur

– maszt wykonany jest z rur aluminiowych anodowanych

– w komplecie ramie banerowe do zamocowania flagi o szerokości max. 120 cm

– możliwość eksponowania flagi w każdych warunkach

Aby jeszcze lepiej dostosować maszt do swoich potrzeb, do masztu wybierz najbardziej odpowiadającą Ci stopę. 
1. Stopa najazdowa, na którą najeżdża się kołem samochodu. Wykonana jest z rury stalowej wygiętej w kształt litery U, waży około 3 kg. Malujemy ją proszkowo na kolor srebrny lub czarny.

2. Stopa wolnostojącą w kształcie krzyża umożliwia postawienie masztu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wtedy  stopę należy jednak dodatkowo dociążyć zbiornikiem wodnym (wykonanym ze specjalnej wodo i gazo szczelnej folii. Zbiornik posiada duży korek wlewowy, dzięki czemu łatwo go napełnić i opróżnić). Dzięki otworom w stopie można ją także przykręcić do powierzchni betonowej np. kołkami rozporowymi. Wykonana jest z płaskowników stalowych zabezpieczonych lakierem proszkowym. Waży około 7 kg.

3. Stopa wolnostojąca „teczka” umożliwia postawienie masztu wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków (przy niewielkich wiatrach). Wykonana jest z blachy stalowej. Posiada specjale ucho do transportu. Zabezpieczona jest lakierem proszkowym. Waga około 20 kg.

4. Stopa wbijana do ziemi. Charakteryzuje się bardzo stabilnym i pewnym mocowaniem masztu do podłoża. Aby ją zainsntalować wystarczy na nią stanąć (górna część jest do tego specjalnie skonstruowana). Stalowy szpic zabezpieczony jest poprzez ogniowe cynkowanie.
Do masztów teleskopowych polecamy też odpowiednio dopasowane pokrowce na maszty i podstawy.

Maszty teleskopowe naszej firmy idealnie sprawdzają się podczas targów, festiwali, imprez plenerowych, zawodów sportowych czy różnych prezentacji. To łatwy i atrakcyjny sposób promowania własnej marki.

BARDZO WAŻNE!!!

Nasze maszty teleskopowe i oferowany do nich osprzęt w całości wyprodukowane są w Polsce. Wybierając je, masz pewność, że nie dajesz się nabić w chińszczyznę. Wiele importowanych do naszego kraju masztów po pewnym czasie nie można bowiem złożyć lub rozłożyć. Nie pozwól, by i Ciebie spotkała ta nieprzyjemność.

Pamiętaj, że kupując maszty i osprzęt Borpetrolu masz zagwarantowany serwis i obsługę gwarancyjną.

Skontaktuj się z nami już teraz i zamów wybrane przez siebie maszty flagowe. Zadzwoń pod numer +48 33 496 41 68