Akcesoria do masztów flagowych

Obrotowa głowica – gafel

 

 

Obrotowa głowica „gafel” przeznaczona jest do wszystkich masztów z linką do opuszczania i podnoszenia flagi. W naszej ofercie są to maszty: standard, internal oraz internal +.

 

Obrotowe ramię bannerowe – banner bar

 

Banner bar to stałe ramię przeznaczone do masztów bez linki do opuszczania i wciągania flagi. Zawieszona na tym ramieniu flaga jest stale rozpostarta, co pozwala na efektowne promowanie loga firmy.

Zwieńczenie w kształcie cebuli

 

Na obrotowej głowicy można zamontować ozdobne zwieńczenie. Do najbardziej popularnych należy to w kształcie cebuli. Nasze zwieńczenia możemy dopasować do każdej średnicy masztu.

Zwieńczenie w kształcie kuli

 

Kolejne zwieńczenie na maszt, jakie proponujemy,  ma kształt kuli. Tak jak inne zwieńczenia, także to możemy dopasować do masztu o każdej średnicy.

Zwieńczenie w kształcie grzyba

 

Zwieńczenie w kształcie grzyba proponujemy w dwóch kolorach: srebrnym i złotym. Wykonane jest z najlepszej jakości aluminium. Nasze zwieńczenia możemy dopasować do każdej średnicy masztu.

Zwieńczenie w kształcie grota

 

 

Bardzo ciekawie pod względem wizualnym prezentuje się zwieńczenie w kształcie grota. Wykonujemy go z tworzywa sztucznego w dwóch kolorach: srebrnym i złotym.

 

Zameczki

 

 

Linka wewnątrz masztu prowadzona jest w masztach w wersjach internal lub internal + i w tym przypadku zamknięta jest w  zameczku. Zameczek chroni flagę przed kradzieżą.

Knagi

 

 

W wielu typach masztów linka wciągająca flagę prowadzona jest na zewnątrz. Wtedy mocuje się ją do knagi. Knagę można zastosować w masztach o każdej średnicy.

 

 

Uchylna stopa masztu

Uchylna stopa masztu
Uchylna stopa masztu

Charakterystyka stopy:

– stanowi wyposażenie każdego produkowanego przez nas masztu

– umożliwia łatwe i bezpieczne położenie masztu i jego ponowne pionowanie

Stopa montażowa jest nowocześniejszym rozwiązaniem od stosowanej w wielu masztach tulei. Tuleje zalewa się bowiem w betonie, co poważnie utrudnia położenie masztu i ogranicza możliwości jego wypionowania.

Jeżeli posiadasz maszt z tuleją i masz problem z położeniem masztu lub jego wypionowaniem możemy Ci pomóc. Wykonamy dla Ciebie redukcyjną stopę, którą montuje się w tulei. Aby to zrobić, musimy znać jedynie wewnętrzną średnicę tulei Twojego masztu.

Obciążnik

Na dolnym karabinku flagi powinien być zamontowany obciążnik. Naciąga on flagę w dół i sprawia, że nie jest podwiewana przez wiatr.

 

Linka

Nasze linki wykonujemy z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki temu można je użytkować przez wiele lat.

 

Ramię wciągane – windtracker

Windtracker to ramię wciągające flagę, dzięki któremu flaga jest stale rozpostarta. Można je opuszczać bez konieczności kładzenia masztu. Stosujemy go w masztach internal +.

 

Wężyki – obejmy do flag

Aby flaga wisiała równo wzdłuż linii masztu, stosuje się wężyki. Prowadzi się je przez karabińczyki wokół masztu i zaciska się tak, aby tworzyły koło – obejmę.